Plener Klemensów | Wyjątkowe zdjęcia w zabytkowej przestrzeni

3 czerwca 2019

To było piękne rozpoczęcie sezonu. Miła rozgrzewka głowy i oczu przed ślubami, które przede mną.

Kiedy Asia, koleżanka fotografka, dała mi znak, że na naszej Zamojszczyźnie coś się szykuje, od razu zainteresowałam się tematem. O plenerach, które dzieją się w pięknych miejscach słyszałam wiele razy, ale zawsze (zawsze!) wszystko działo się daleko, a informacje docierały zbyt późno, by dotrzeć na miejsce. I pojechałyśmy. 

Pałac w Klemensowie schowany jest wśród wielkiej połaci lasu. Bezpieczny, cichy, oderwany od rzeczywistości. Od frontu wita herb rodu Zamoyskich, a na przeciw drzwi wejściowych stoi milczaca figura Matki Boskiej. Wewnątrz zachowały się zachwycające piece kaflowe i parkiety, a nawet absolutnie najcudniejsza biblioteka. Raj miłośnika literatury. Wnętrze, które zachwyca – przestrzenią, historią, tajemnicą ludzi, którzy tam mieszkali. I tym, co działo się z pałacem potem.

I do tego organizatorzy pleneru dołożyli pięknych ludzi – i modelki, i modela, i samych fotografów. I wszystkich, którzy pomogli to wydarzenie zorganizować. Tak, by dzień toczył się powoli, w atmosferze luzu, swobodnego tworzenia, z rozmowami o wszystkim. I o niczym. 

I efektem tamtego spotkania są te zdjęcia. ♥ 

Zdjęcia współtworzyli:

organizatorzy Warsztaty fotograficzne w Klemensowie

suknie  Suknie boho

florystka  Passja-Flora Pracownia Florystyczna

make – up Marta Tuszyńska oraz Anita Face Look

konie Stadnina Michalów

modelki i model:

Julia Niebielska 

Justyna Poliszak

Kamila Ponieważ

Kacper Koszela 

SHARE THIS STORY
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ