Rhapsody in Blue | Romantyczna i rustykalna, stylizowana sesja ślubna w Folwarku Wiązy

29 lipca 2017

Cześć. Przed Wami to, co powstało dzięki pasji i pracy, współdziałaniu, zaufaniu, zamiłowaniu do piękna i odrobinie uporu.

Historia zaczęła się dawno, kiedy zauważyłam, że razem z Marysią z Akuratnie Kwiaty obserwujemy się wzajemnie na naszych profilach na Instagramie (@thingcalledlove @akuratniekwiaty). I postanowiłam napisać luźną, niezobowiązującą wiadomość, która dokładnie o tym mówiła. Skoro już tak się obserwujemy, może zrobimy coś razem?

Żadna z nas nie spodziewała się, że kiedy nasze plany spotkają rzeczywistość… wyjdzie z tego ogromny projekt. Poświęciłyśmy z Marysią mnóstwo czasu, aby wszystko dopiąć na ostatni guzik. Do współpracy zapraszałyśmy kolejne firmy z branży ślubnej, a wszyscy zapytani ochoczo do nas dołączali — przesyłali akcesoria lub przyjeżdżali do nas osobiście. Dzięki temu poznaliśmy się i spędziliśmy świetny czas razem w pięknym Folwarku Wiązy. Kiedy wróciłam do domu, czułam ogromne zmęczenie, ale emocje po sesji trzymały mnie do późnej nocy.

Oto i pierwsza stylizowana sesja ślubna, którą fotografowałam. Było trochę stresu, ogrom wrażeń, mnóstwo śmiechu. A cała historia to rustykalna, romantyczna opowieść z piękną Panną Młodą, rozwianymi włosami i lekkim bukietem. Jest drewno, wiatr i są leciutkie jak piórko papeterie, wstążki i materiały.

Co ja będę opowiadać… Obejrzyjcie zdjęcia! Na końcu wpisu czeka na Was dodatek prosto od mojego męża — film z kulisami naszej sesji.

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

38

39

40

41

42

43

44

45

47

48

49

51

52

53

54

55

56

57

58

60

Fotografia Thing called love
Kwiaty i dekoracje Akuratnie Kwiaty
Papeterie Papierove  
Suknia Strefa Panny Młodej / RINA COSSACK
Opaska na włosy Jeżka 
Napis LOVE Light Me – Dekoracja Światłem 
Makijaż i fryzura Luiza Borkowska Make-up & Hair  
Modelka Kornelia Niemiec
Topper i patera na tort, korki do wina, wieszak, napisy „mąż”, „żona”, „miłość” Ślub w dechę
Księga gości Papierowe Sztuki 
Podwiązka Strefa Panny Młodej / Wesołe Szydełko by Craft DNA     
Miejsce Folwark Wiązy

Buty oraz krzesła Fameg to moje prywatne, przywiezione prosto z krakowskiego domostwa. Ciasta są autorstwa mojego (brownie) i Marysi (tort), a obrączki są niepowtarzalne, na chwilę pożyczone od Papierove. Huśtawkę i stół zmontowała również Marysia.

Na koniec ogromne podziękowania dla Mileny, Niepoprawnej Panny Młodej, za wsparcie i pomoc. Bez Ciebie nie wiedziałybyśmy o niektórych fantastycznych twórcach pięknych rzeczy, które pojawiły się na sesji. Love.

I obiecany film.

SHARE THIS STORY
KOMENTARZE

Piekne zdjecia!! Ale… gdzie jest Pan Młody? 🙂

Zwiał. 😀 A tak poważnie, nie udało nam się znaleźć modela – została więc sama Panna Młoda. 🙂

Trzecie zdjecie- obraczka? Skad?

Robione na indywidualne zamówienie dla Ani i Matiego u jubilera Złota Linia we Wrocławiu. 🙂

Zdjęcia są piękne 🙂 Jestem w szoku,że tak młoda osoba tak szybko nauczyła się tak cudownie fotografować! Ja od dawna próbuję osiągnąc efekt takich ślicznych ,czystych zdjęć.Może zdradzisz jakiś maly sekret? 🙂

A ja nie wiem, gdzie jest sekret – naprawdę. 😀 Mnie dużo dało robienie zdjeć w RAWach. No to chyba te rawy. 🙂

DODAJ KOMENTARZ