Kasia i Kuba | Sesja narzeczeńska w klimatycznej kawiarni na krakowskim Kazimierzu

11 lutego 2018

Dawno temu – tak dawno, że naprawdę nie potrafię przypomnieć sobie, kiedy! – napisała do mnie Kasia. Razem z Kubą mieli marzenie, którym była sesja narzeczeńska. Ciepła, pełna bliskości, z kawą i – najlepiej – kominkiem.

Kiedy dograliśmy termin na pewne styczniowe przedpołudnie zaczęłam działać. Musiałam znaleźć w Krakowie takie miejsce, ale – przyznaję – odpowiednie miejsca z kominkiem i drewnem udawało mi się odnaleźć… sto kilometrów od Krakowa. W Zakopanem. 😉

I tak jakoś przypomniałam sobie o spotkaniu z jedną z moich par na lato 2019 (ściskam Was!), która na naszą zapoznawczą kawę zabrała mnie na krakowski Kazimierz, do kawiarni Mleczarnia . Wysłałam Kasi i postanowiliśmy, że to właśnie tam spotkamy się na zdjęcia (i kawę, i rozmowy!).

A było tak… Z kasiowo-kubowymi całusami. W ich kolejną rocznicę (nie mogli wybrać lepszego terminu!). I z ich opowieściami pomiędzy kolejnymi kadrami: o tym, jak się poznali, o ich marzeniach, planach na wspólne życie i pracę. Opowiedzieli mi o regionie, z którego pochodzą, zwyczajach i… przeciąganiu wyrazów, z czego miałam ogromną radochę – sama to robię, pochodzę ze wschodu Polski, z Zamościa.

Zapraszam Was do obejrzenia tych zdjęć, jeszcze ciepłych.

Kasiu, Kubo – dziękuję za piękne przedpołudnie.

gł

batch_03

batch_04

batch_05

batch_07

batch_08

batch_09

batch_10

batch_11

batch_12

13

batch_14

batch_15

batch_16

KK_2

batch_18

batch_19

SHARE THIS STORY
KOMENTARZE

sesja w Mleczarni magiczna! 🙂

DODAJ KOMENTARZ