Christmas is You | Świąteczna, stylizowana sesja ślubna w Krakowie

14 grudnia 2018

Zieleń, czerwień, złoto. Zamarzył nam się ten świąteczny klimat. Lekko retro. Odrobinę klasycznie. I z dużą ilością ciepła: tego z wnętrza i tego prosto od Nich.

Kiedy razem z Umajoną zaczęłyśmy rozmyślania o naszej kolejnej sesji stylizowanej, od razu postanowiłyśmy zaprosić do współpracy bemywife. Gabrysia jest konsultantką ślubną, a przy sesjach doświadczenie i zaangażowanie jest zawsze na wagę złota. Po długiej naradzie na Skype, ustaliłyśmy szczegóły i zaczęłyśmy działać.

I tak spotkałyśmy się całkiem niedawno. We wnętrzu krakowskiej Alchemii podziały się cuda. Miłość (najprawdziwsza!). Magia. Karolina i Ernesto – nasza para młoda – nie dość, że uratowali naszą sesję swoją obecnością (bo przed naszymi sesjami zawsze, naprawdę zawsze! coś musi się skomplikować), to jeszcze spisali się idealnie. I do tego uroda Karoliny. Jak piękna laleczka, porcelanowa, krucha. Delikatna.

I dodatki: suknia, kaligrafia, wstążki. Kwiaty! Zawsze powtarzam, że Marysia jest niezastąpiona w tym, co robi. Zabawna jest historia tego, jak się poznałyśmy, ale dla znajomości, które owocują takimi rzeczami (prywatnie też!) zdecydowanie warto było. Zawsze między sobą rozmawiamy, że pora na jakiś wspólny ślub i ufam, że w końcu się doczekamy!

Zapraszam Was zatem do obejrzenia zdjęć. I już teraz życzę Wam najpiękniejszych świąt pełnych miłości. ♥

W sesji udział wzięli: 

zdjęcia // Thing called love
kwiaty i dekoracje // Umajona
koordynacja // bemywife
suknia // Suknie ślubne – Joanna Niemiec atelier
makijaż i włosy // Pomadka i Puder Joanna Gluza
opaska Panny Młodej // Jeżka
biżuteria // Syncret
buty // Showroom Ksis wedding shoes
papeterie i kaligrafowane bombki // Katelov Calligraphy
słodki stół // bemycake – słodkie stoły
jedwabne wstążki // Shy Ribbons
miejsce // Klub Alchemia
para // Karolina & Ernesto

SHARE THIS STORY
KOMENTARZE

m e g a ! daję <3

C u d o w n e kadry Magia klimatu jest powalająca

Dzięki! <3 <3

DODAJ KOMENTARZ